Reklama
 • Poniedziałek, 20 października 2014 (10:00)

  Nieszczęścia chodzą parami. Bywa, że stadami. Taka czarna seria dotknęła ostatnio boleśnie Michała Wiśniewskiego (42).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 października 2014 (08:05)

  To były sekundy. Ktoś krzyknął, ktoś chwycił za ramiona, gdy kilkanaście ton przejechało po stopie Michała Wiśniewskiego (43). To cud, że nie zginął pod TIR-em, który minął go o włos. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas rodzinnego wyjazdu pod Zakopane. W czasie Nocy góralskich wojowników pan Michał miał podziwiać zawody MMA na rzecz chorych dzieci. Poobijany, leży z nogą w gipsie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 października 2014 (12:05)

  O sporym szczęściu w nieszczęściu może mówić Zbigniew Wodecki (64). W jego audi wjechał inny samochód, i choć auto muzyka poważnie ucierpiało, pan Zbigniew wyszedł z wypadku bez szwanku. Michał Wiśniewski (41) włączył się w popularną ostatnio wśród celebrytów zabawę w splasha, czyli oblewanie się zimną wodą. Chcąc przebić znajomych z branży, wynajął w tym celu wóz strażacki. Wszystko udokumentował na zdjęc

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca 2014 (14:17)

  Lider zespołu „Ich Troje” Michał Wiśniewski w czwartek 26 czerwca zorganizuje na terenie swojej posesji w Magdalence koncert, który będzie można oglądać na żywo w internecie. – Będzie jak na próbie, jedno wielkie jam session – zaprasza muzyk. Pojawią się także inne gwiazdy – Izabela Trojanowska i Bartek Wrona. „Domówka, czyli Pokojowy Koncert Ich Troje & Przyjaciele 2014” zostanie wydana na płycie dvd. n

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 16 lipca 2014 (08:00)

  Lider grupy Ich Troje Michał Wiśniewski wyjątkowo wulgarnie zaatakował na Facebooku Karolinę Korwin Piotrowską, dziennikarkę, która surowo krytykuje polskich celebrytów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 30 czerwca 2014 (12:05)

  Michał Wiśniewski (42), lider zespołu Ich Troje dawno ma już za sobą lata, gdy był rozchwytywany. Jednak zamiast załamywać się, że nigdzie go nie chcą, postanowił wziąć sprawy w swe ręce i 26 czerwca br. organizuje u siebie w podwarszawskich Łazach Domówkę u Wiśniewskiego. Zagra Ich Troje i goście, m.in. Bartek Wrona. Koncert będzie na żywo transmitowany w internecie. Michał obiecuje, że będzie też wydany na płycie DVD.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (11:05)

  Dwa lata temu Michał Wiśniewski (41) poinformował, że zmaga się z chorobą nowotworową.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 kwietnia 2014 (12:05)

  Bez pasji życie nie ma sensu. Przekonał się o tym Michał Wiśniewski (41). Artysta nie wyobraża sobie życia bez... latania.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 8 kwietnia 2014 (15:05)

  Właśnie pochwalił się tym faktem na swoim profilu na facebooku. Nowy pomysł Michała Wiśniewskiego (41) na życie to produkcja okularów. Będą to okulary przeciwsłoneczne z drewnianymi oprawkami. Marka ma się nazywać „XavierFabienne Optique” od imion dzieci Michała z drugiego małżeństwa z Martą Wiśniewską. Piosenkarz ogłasza, że już niedługo okulary będą w sprzedaży.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 marca 2014 (11:05)

  Michał Wiśniewski (40) jak co roku zorganizował dla fanów spotkanie. Tym razem zostali zaproszeni na podwarszawski tor kartingowy Pole Position. – Jeszcze nigdy nie ścigałem się gokartami – zdradził nam jeden z nich. Stanął do wyścigu z liderem Ich Troje! Ale największą frajdę miały dzieci. Etiennette (7), córka pana Michała i byłej żony, Anny Żeńcy, oraz Maksymilian (8), synek Dominiki Tajner Wiśniewskiej (35) do domów wrócili z pucharami!

  Czytaj więcej Komentarzy:0