Reklama
  • Czwartek, 7 lipca 2016 (11:05)

    Michał Wiśniewski. Co przepowiedziała mu wróżka?

To mógł być zwyczajny spacer. Ale stał się wyjątkowy!

Festiwalowy weekend w Sopocie. Michał Wiśniewski (43) tym razem nie występował na scenie, ale zabraknąć go nie mogło. Jak twierdzi, uwielbia atmosferę nadmorskich festiwali, nawet jeśli jedynie z perspektywy widowni. A przy okazji spędził też miły, spokojny weekend nad Bałtykiem z ukochaną żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską (38).

Reklama

My piosenkarza i jego małżonkę spotkaliśmy po południu w centrum Sopotu. Najpierw z przyjaciółmi wybrali się coś przekąsić w jednej z restauracji nad morzem, a potem na spacer słynnym sopockim Monciakiem. Ale to okazała się wyjątkowa przechadzka.

Po drodze Dominika i Michał zatrzymali się u wróżki, która na sopockim deptaku przepowiada przyszłość z kart. Co wywróżyła piosenkarzowi? Bez wątpienia miała dla niego szczęśliwą nowinę. Piosenkarz i jego wybranka znów zostaną rodzicami!

Czwarta rocznica ślubu

Michał i Dominika kilka dni temu świętowali czwartą rocznicę bajkowego ślubu, który w 2012 roku wzięli na Mazurach, nad malowniczym jeziorem w Piszu. Parą są od przeszło sześciu lat. Najwyraźniej nadal bardzo szczęśliwą, bo kilka dni temu nad morzem wyglądali na niezmiennie w sobie zakochanych.

Rodzinę tworzą patchworkową. Dominika w małżeństwo z Michałem weszła z 9-letnim dziś synem Maksymilianem. Córka trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera była wcześniej żoną Juliusza Idzika przez pięć lat.

Ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku. Michał natomiast jest ojcem dużo większej gromadki pociech. Nim poznał Dominikę, trzykrotnie zmieniał stan cywilny. Jedynie z pierwszego małżeństwa z Magdą Femme wyszedł bezdzietnie.

Z drugą żoną – Martą Mandrykiewicz-Wiśniewską, znaną jako Mandaryna, ma 13-letniego syna Xaviera i rok młodszą córkę Fabienne. W małżeństwie z Anną Świątczak dochował się dwóch córek: 9-letniej obecnie Etiennette i 7-letniej Vivienne.

Kariera jest ważniejsza?

Przepowiednia z Sopotu Michała na pewno bardzo ucieszyła. Wychowany w domu dziecka, zawsze podkreśla, że duża szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze. Jego małżonka szczęśliwie jest podobnego zdania.

– Będziemy chcieli mieć dziecko, to jest dla nas oczywiste. Jest w końcu scaleniem rodziny i owocem miłości – wyjawiła kiedyś Dominika. Aczkolwiek ostatnio zdradziła, że powiększenie rodziny to ze względów zawodowych nie plan na najbliższy czas.

Dominika ostatnio wzięła udział w programie „Agent Gwiazdy”. Nadarzyła się więc okazja na nowe propozycje. Michał natomiast właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią na wydanie po 8-letniej przerwie nowej płyty zespołu Ich Troje. Ale może przepowiednia wróżki sprawi, że para zmieni zdanie… Wszak praca i rodzicielstwo się nie wykluczają.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Fani Michała Wiśniewskiego (44) przeżyli nerwowe chwile. Na szczęście mogą już odetchnąć. Wokalista zespołu Ich Troje nie został rozwodnikiem. Owszem, para zdecydowała się rozstać, ale nie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.