Reklama
  • Czwartek, 7 lipca 2016 (11:05)

    Michał Wiśniewski. Co przepowiedziała mu wróżka?

To mógł być zwyczajny spacer. Ale stał się wyjątkowy!

Festiwalowy weekend w Sopocie. Michał Wiśniewski (43) tym razem nie występował na scenie, ale zabraknąć go nie mogło. Jak twierdzi, uwielbia atmosferę nadmorskich festiwali, nawet jeśli jedynie z perspektywy widowni. A przy okazji spędził też miły, spokojny weekend nad Bałtykiem z ukochaną żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską (38).

Reklama

My piosenkarza i jego małżonkę spotkaliśmy po południu w centrum Sopotu. Najpierw z przyjaciółmi wybrali się coś przekąsić w jednej z restauracji nad morzem, a potem na spacer słynnym sopockim Monciakiem. Ale to okazała się wyjątkowa przechadzka.

Po drodze Dominika i Michał zatrzymali się u wróżki, która na sopockim deptaku przepowiada przyszłość z kart. Co wywróżyła piosenkarzowi? Bez wątpienia miała dla niego szczęśliwą nowinę. Piosenkarz i jego wybranka znów zostaną rodzicami!

Czwarta rocznica ślubu

Michał i Dominika kilka dni temu świętowali czwartą rocznicę bajkowego ślubu, który w 2012 roku wzięli na Mazurach, nad malowniczym jeziorem w Piszu. Parą są od przeszło sześciu lat. Najwyraźniej nadal bardzo szczęśliwą, bo kilka dni temu nad morzem wyglądali na niezmiennie w sobie zakochanych.

Rodzinę tworzą patchworkową. Dominika w małżeństwo z Michałem weszła z 9-letnim dziś synem Maksymilianem. Córka trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera była wcześniej żoną Juliusza Idzika przez pięć lat.

Ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku. Michał natomiast jest ojcem dużo większej gromadki pociech. Nim poznał Dominikę, trzykrotnie zmieniał stan cywilny. Jedynie z pierwszego małżeństwa z Magdą Femme wyszedł bezdzietnie.

Z drugą żoną – Martą Mandrykiewicz-Wiśniewską, znaną jako Mandaryna, ma 13-letniego syna Xaviera i rok młodszą córkę Fabienne. W małżeństwie z Anną Świątczak dochował się dwóch córek: 9-letniej obecnie Etiennette i 7-letniej Vivienne.

Kariera jest ważniejsza?

Przepowiednia z Sopotu Michała na pewno bardzo ucieszyła. Wychowany w domu dziecka, zawsze podkreśla, że duża szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze. Jego małżonka szczęśliwie jest podobnego zdania.

– Będziemy chcieli mieć dziecko, to jest dla nas oczywiste. Jest w końcu scaleniem rodziny i owocem miłości – wyjawiła kiedyś Dominika. Aczkolwiek ostatnio zdradziła, że powiększenie rodziny to ze względów zawodowych nie plan na najbliższy czas.

Dominika ostatnio wzięła udział w programie „Agent Gwiazdy”. Nadarzyła się więc okazja na nowe propozycje. Michał natomiast właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią na wydanie po 8-letniej przerwie nowej płyty zespołu Ich Troje. Ale może przepowiednia wróżki sprawi, że para zmieni zdanie… Wszak praca i rodzicielstwo się nie wykluczają.

Życie na gorąco
Więcej na temat:to | MU | Sopot | tajner

Zobacz również

  • Trudno w to uwierzyć, ale Ich Troje istnieje już dwadzieścia lat. Co prawda, lata największej popularności zespół i jego lider Michał Wiśniewski (43) mają już za sobą, ale wciąż jest wierne grono... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.