Reklama
  • Piątek, 29 lipca 2016 (13:05)

    Michał Wiśniewski. Tego się nie spodziewał!

Kilkanaście dni temu Michał Wiśniewski (43) wyjechał w Bieszczady. Niedaleko Stężnicy, wśród przepięknych krajobrazów wokalista pracował na planie teledysku do swojego najnowszego utworu Krzyk. I właśnie wtedy przeżył olbrzymie zaskoczenie! Zamiast dziewczynki z ogłoszenia, której producenci szukali od pewnego czasu do tej produkcji, stanęła przed nim… jedna z jego trzech córeczek!

– Pojawienie się Eti było dla mnie niespodzianką i wywołało zdziwienie! Nie było mowy o jej udziale – zdradza wokalista. Etiennette (10) jest córką z jego trzeciego małżeństwa – z Anną Świątczak. – Ze względu na styl ubierania i uczesanie mylona jest często z chłopcem – mówi lider Ich Troje.

– A to przecież piękna dziewczynka, po mamie! Nie sądziłem, że kiedykolwiek założy sukienkę! Mała Eti nie tylko tym zaskoczyła tatę. Piosenka ma bardzo ważne przesłanie. Dziewczynka nie musiała dobrze zagrać rolę zagubionej w lesie i potrzebującej pomocy, ale również… nauczyć się języka migowego. Pomogła jej w tym Justyna Majkowska (38), przed laty wokalistka Ich Troje, a na co dzień tłumaczka na język migowy. – Jak często prosimy o pomoc, krzycząc, choć nie wydobywamy z siebie najmniejszego dźwięku? Justyna wpasowała się w nasze przesłanie: Obyś nie musiał krzyczeć, aby być usłyszanym. Ona pracuje z osobami niesłyszącymi i zapewne jest to również i jej bliskie – opowiada Michał Wiśniewski.

Reklama

– Jestem bardzo wdzięczny mojej Eti za to, że tak pięknie zagrała z nami, bo nie wyobrażam sobie lepszej aktorki do tej roli. Nowy teledysk promuje podwójny album Nierdzewny. Zachwycony zdolnościami swojego dziecka, Michał Wiśniewski poszedł za ciosem. – Najmłodsza moja Vivi już 24 czerwca wystąpi na jubileuszowym koncercie z okazji 20-lecia Ich Troje w katowickim Spodku! – cieszy się dumny rodzic.

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.