Reklama
  • Poniedziałek, 12 września 2016 (08:00)

    Michał Wiśniewski. Wystąpił razem z dziećmi

Trudno w to uwierzyć, ale Ich Troje istnieje już dwadzieścia lat. Co prawda, lata największej popularności zespół i jego lider Michał Wiśniewski (43) mają już za sobą, ale wciąż jest wierne grono ich fanów. Można było się o tym przekonać kilka dni temu podczas jednego z jubileuszowych koncertów w podwarszawskiej Lesznowoli.

Koncert obfitował w kilka niespodzianek. Jedną z nich było to, że impreza bogata była w wiele akcentów religijnych. Szybko jednak okazało się, że powodem tego były odbywające się w Polsce Światowe Dni Młodzieży.

Reklama

Dlatego pod sceną pojawiło się wielu pielgrzymów, którzy akurat przebywali w okolicach Warszawy. Inną niespodzianką był fakt, że Michał Wiśniewski jubileusz Ich Troje świętuje w wyjątkowo… rodzinnym gronie.

Na scenie pojawiły się bowiem jego dzieci, które bardzo chętnie zaśpiewały razem z tatą największe przeboje Ich Troje! Okazuje się, że Michał Wiśniewski już od pewnego czasu może liczyć na wsparcie czwórki swoich pociech. Występują one nie tylko z tatą na jednej scenie, ale wspierają go w teledyskach.

Tak było niedawno podczas nagrywania teledysku promującego solową płytę artysty. Wystąpiła w nim m.in. dziewięcioletnia córka Etiennette, która jest owocem jego związku z Anną Świątczak. Takie wsparcie jest dla taty zapewne bezcenne.

MJ

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Ostatnio znów jest o nim głośno. Wydał nową płytę, gra koncerty w całej Polsce, więcej pokazuje się w telewizji. Wszystko za sprawą jubileuszu 20-lecia istnienia zespołu Ich Troje. Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.